Oznamy

Pracovné leto v školeVytlačiť

Počas prázdnin v škole intenzívne prebiehajú viaceré opravy  a rekonštrukcie priestorov. Okrem rozsiahlej úpravy vonkajšieho športového areálu sa opravuje v telovýchovnom areáli aj nefunkčná kanalizácia.

V budove školy úpravou prechádza  priestor výdajne jedál, opravujú a modernizujú sa sociálne zariadenia  v pavilóne F3. Na dvoch chodbách sa realizujú hygienické nátery učební.

A samozrejme letné prázdniny sú aj časom veľkého upratovania školských priestorov.

Dúfame, že všetky práce pôjdu podľa harmonogramu, aby mohli byť do začiatku školského roka v prevažnej miere ukončené.

(foto)

Vážení rodičia,

o výsledkoch psychodiagnostického vyšetrenia Vášho syna/dcéry – výber do športovej triedy zo dňa 27.05.2019 sa môžete informovať na telef. čísle 045/5322251 u zást. RŠ Mgr. Z. Marčekovej.

Motorické testy do ŠT 2019Vytlačiť

OznamVytlačiť

Oznamujeme žiakom a ich zákonným zástupcom, že od 16.04.2019 sa začali stavebné práce vo vonkajšom športovom areáli školy za účelom rekonštrukcie ihrísk.

Akékoľvek športové aktivity na vonkajších ihriskách  sú z bezpečnostných dôvodov zakázané!

Vstup neoprávnených osôb na ohradené stavenisko je prísne zakázaný!

Žiakov, ktorí prichádzajú  do telocviční na popoludňajšie športové aktivity,  upozorňujeme na zvýšený pohyb vozidiel a iných mechanizmov po príjazdovej ceste na stavbu a žiadame o zvýšenie opatrnosti v areáli školy.

Mgr. Ľubica Tomčíková