OznamVytlačiť

Oznamujeme žiakom a ich zákonným zástupcom, že od 16.04.2019 sa začali stavebné práce vo vonkajšom športovom areáli školy za účelom rekonštrukcie ihrísk.

Akékoľvek športové aktivity na vonkajších ihriskách  sú z bezpečnostných dôvodov zakázané!

Vstup neoprávnených osôb na ohradené stavenisko je prísne zakázaný!

Žiakov, ktorí prichádzajú  do telocviční na popoludňajšie športové aktivity,  upozorňujeme na zvýšený pohyb vozidiel a iných mechanizmov po príjazdovej ceste na stavbu a žiadame o zvýšenie opatrnosti v areáli školy.

Mgr. Ľubica Tomčíková