Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
9 Základná škola Mládeže ZvolenHľadať
 
 

Personálne obsadenie školy

Riaditeľka školy: Mgr. Ľubica Tomčíková    e-mail: namestie.mladeze@gmail.com

Zástupcovia riaditeľa školy:


Vedúci ŠKD: Mgr. Ľuboš Plichta

I. stupeň

aprobácia

triednictvo

e-mail

konzultačné hodiny

         

Cinová Katarína, Mgr.

1. - 4. ročník

I. B

katcin@azet.sk

UT 13:30 - 14:00

Fiľová Anna, Mgr.

1. - 4. ročník

IV. B

annafilova24@gmail.com

PO 13:00 - 14:00

Gažúrová Katarína, Mgr.

1. - 4. ročník, ŠPG

III. C

katka@rgparket.sk

STR 7:00 - 7:30

Ignáciková Edita, Mgr.

1. - 4. ročník

IV. A

eignacikova@gmail.com

PO 7:00 - 7:30

Kostinová Alena, Mgr.

1. - 4. ročník

III. D

akostinova@centrum.sk

UT 13:00 - 13:30

Kurjatková Jana, Mgr. 1. - 4. ročník I. D hancuska@centrum.sk PO 13:00 - 13:30

Lacková Mária, Mgr.

1. - 4. ročník

II. C

lacma@gmail.com

UT 13:00 - 13:30

Machová Šarlota, Mgr.

1. - 4. ročník

I. C

s.machova@gmail.com

UT 13:00 - 13:30

Margóč Ján, Mgr. 1. - 4. ročník III. A margoczv@gmail.com UT 13:00 - 13:30 

Repiská Renáta, Mgr.

1. - 4. ročník

II. B

repiska.r@gmail.com

UT 13:00 - 13:30

Rychlá Adriana, Mgr. 1. - 4. ročník I.A triedna.rychla@gmail.com ŠTV 13:30 - 14:00

Sásiková Soňa, Mgr.

1. - 4. ročník

III. B

s.sasikova@centrum.sk

PO 13:30 - 14:00

Vaculčiaková Ľubica, Mgr.

1. - 4. ročník

II. A

lubavac@gmail.com

UT 13:00 - 13:30

         

II. stupeň

aprobácia

triednictvo

e-mail

konzultačné hodiny

         

Antošíková Alica, Mgr.

SJ - PG - ETV

 

alica.antosikova@gmail.com

UT 13:00 -13:30

Čiefová Soňa, Mgr.

ANJ - BIO

IX. A

sona.ciefova3@gmail.com

UT 13:00 -13:45

Fiľo Marián, PaedDr.

TSV

IX.C

marianfilo138@gmail.com

STR 7:00 -7:30

Fóglová Karin, Mgr.

SJ - PG - ŠPG

IX.B

vychovna.poradca@gmail.com

UT 11:00 -13:00

Gáliková Alena, Mgr.

MAT - TP

VII.B

alena.galikova@gmail.com

PO 7:00 -7:30

Hatiarová Darina, Mgr.

SJ - DEJ

VII.A

hat.skola@gmail.com

STR 15:30 - 16:00

Hofbauerová Gabriela, Mgr.

RJ - PG - NJ

 

gabikahof@gmail.com

ŠTV 7:30 - 8:00

Hotový Pavel, Mgr.

TSV - ATL

 

PHskola@centrum.sk

ŠTV 7:00 - 7:30

Iliašová Mazalová Dana, Mgr. Art., PhD.

VYV

 

iliasova.zsnm@gmail.com

PO 12:30 -13:00

Jarná Monika, Mgr.

ANJ - 1. - 4. roč.

VI.C

monikajarna@gmail.com

STR 14:00 - 14:30

Kamenská Miriam, Mgr.

MAT - GEO - INF

VI.B

mirkak@kamen-spol.sk

ŠTV 13:30 - 14:00

Kolačkovská Ingrid, Mgr.

ANJ - SJL

 

kolackovska@gmail.com

ŠTV 13:30 - 14:00

Kucháriková Alena, Mgr.

HUV - RJ - ANJ

V.B

alenkakucharikova@gmail.com

PO 7:00 -7:30

Merčiaková Eva, Mgr.

D - RJ- ŠPG

IX.D

evamerskola@gmail.com

STR 14:00 - 14:30

Mičianiková Danica,Mgr

ANJ - HUV - RJ

 

dmicianikova@gmail.com

UT 13:30 -14:00

Ostrihoňová Zuzana, Mgr.  BIO - CHE VIII.A zuzostrihonova@gmail.com PI 7:00 - 7:45

Paprčka František, Mgr.

MAT - GEO

VI.A

frantisek.paprcka@gmail.com

UT 7:00 -7:30

Paprčková Anna, Mgr.

CHE - BIO

VIII.B

a.paprckova58@gmail.com

PO 7:00 - 7:30

Peticová Alena, PaedDr.

SJL - OV

VIII.C

alenapeticova@gmail.com

STR 7:00 - 7:30

Repáčová Hana, Mgr.

MAT - GEO

 

repacova.hana@gmail.com

PO 13:00 - 14:00

Segedyová Iveta, Mgr. TSV - THD   ivetasegedyova@gmail.com ŠT 13:30 - 14:00

Sliacka Katarína, Mgr.

SJL- OV - ETV

VII.C

sliacka.kat@gmail.com

PO 7:00 - 7:30

Šramko Kamil, Mgr.

MAT - OV - D

V.A

ksramko@centrum.sk

PO 13:30 - 14:00

Štímel Branislav, Mgr. GEG - TSV V.C brano.stimel@gmail.com UT 9:30 - 10:00
Švec Tomáš, Mgr. TSV - THD   tomassvec@centrum.sk PO 13:30 - 14:00 

Valentýniová Katarína, Mgr.

BIO - NBV

VI.D

k.val.skola@gmail.com

UT 13:30 - 14:00

Veľká Eva, Mgr.

FYZ - MAT

 

velkaskola@gmail.com

PO 13:30 - 14:00

Železná Daniela, PaedDr.

GEO - BIO

 

 

 

         

ASISTENTI UČITEĽA

       
         

Balážová Lucia, Mgr.

   

luciabalazova.zs@gmail.com

PO 7:45 - 8:30

Kršková Hrubešová Marcela, Mgr.

    marcelakrskovahrubesova@gmail.com UT 13:00 - 13:30

 

       
         

ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ

       
         

Brunčáková Lenka, Bc.

   

lenka.bruncakova@gmail.com

 

Konrád Rastislav

   

rasto.konrad@gmail.com

 

Konrádová Anna

   

rasto.konrad@gmail.com

 
Kyseľová Oľga, Mgr.        

Majerová Renáta, Bc.

   

baska93@centrum.sk

 

Plichta Daniel

   

ddanpl@gmail.com

 

Pohanková Branislava

   

brapo@zmail.sk

 

Smreková Jana

   

smrekova.jana@gmail.com

 

SPRÁVNI ZAMESTNANCI ŠKOLY

Hospodárka školy: Alžbeta Marková

Školníci: Dušan Michálik, Róbert Zbončák

 


 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka